Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2020 UltraJanosik 2020 Niedzica 30/08/2020 UJ-LE110 Ultrajanosik 110 - Legenda
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 7044 Gelcinsky Lubos Tvrdosin ULTRA Bolave nohy 15:39:52
2 2 7182 Trąmpczyński Jakub Warszawa Ahojbaby.pl 15:49:16
3 3 7108 Marzec Grzegorz Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie 16:05:29
4 4 7014 Borówka Ryszard Gdynia 16:15:07
5 5 7057 JACHYMIAK ROBERT NOWY TARG 16:25:37
6 6 7160 Skrobański Roman Godziesze Małe Biegam bo chcę 16:34:16
7 1 7073 Korobko Anna Brno On Running 16:36:33
8 7 7075 KOTARBA wojciech KIELCE 16:49:17
9 8 7066 Kielaszewski Karol Leszno Lesz No Limits Runners 17:05:00
10 9 7181 Tomczyk Tomasz Zabrze RMF4RT OCR 17:07:17
11 10 7176 Szostek Michał Kraków BeFit24Team 17:36:13
12 11 7048 Gołąb Mateusz Poznań Jurne Knury 17:36:14
13 12 7163 Stachowiak Adam Rydzyna Leszno no limits runners 17:40:41
14 13 7019 Buk Sławomir Środa Wielkopolska Lesz No Limits Runners 17:48:00
15 2 7061 Janek Noémi Budapest 18:00:27
16 14 7056 Hofmański Rafał Kotlin 18:06:15
17 15 7026 Col Roman OTROKOVICE RUBIC 18:11:23
18 16 7045 Glůza Roman Otrokovice RUBIC 18:11:24
19 17 7020 Cebula Leszek Kraków 18:12:21
20 18 7002 Bar Stanisław Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie 18:15:32
21 19 7169 Strycharski Krystian Warszawa TBD / Ave Maria Kids 18:16:11
22 20 7143 Pycia Adam Kraków 18:25:38
23 21 7210 Żywczak Artur Kraków KM PSP Kraków 18:33:40
24 22 7199 Wojtczak Mariusz Gałkówek Kolonia 18:47:30
25 23 7178 Ślanda Maciej Grodzisko Dolne KS Janusze 18:49:43
26 24 7141 pluta daniel piastów TEAM PLUTT 18:51:59
27 25 7130 Nowak Wojtek Poznań EXPLORADOR 19:04:33
28 26 7021 Chojnacki Wiktor Dwernik 10 Dwernik Kamień Trail 19:08:36
29 27 7118 Mocko Jacek Zagnansk 19:12:35
30 28 7029 Darchuk Oleksandr Węgrzce WOŚP 19:14:13
31 29 7196 Witek Wojciech Tarnów 19:15:11
32 30 7101 Łucjanek Andrzej Warszawa KAJA Team 19:24:24
33 31 7142 Podbielski Krystian Warszawa KAJA Team 19:24:25
34 32 7062 Jaworowicz Tomasz Konstancin-Jeziorna KS Pegaz 19:28:55
35 33 7183 Trojnar Damian ŁAŃCUT Ks Janusze 19:40:53
36 34 7190 Wethacz Dariusz Cisna Lokomotiv Majdan 19:40:54
37 35 7193 Wierzbicki Tomasz Boguchwała 19:41:02
38 36 7022 Cholewa Tomasz Chrzanów 19:42:08
39 3 7055 Gwizdak Justyna Rzeszów Water Team 19:42:22
40 37 7067 Kochaj Wojciech Lublin 19:43:34
41 38 7088 Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki 19:46:59
42 39 7165 STANOWSKI GRZEGORZ ŁÓDŹ FOREVER YOUNG 19:48:07
43 40 7197 Włodarczyk Piotr Kraków 20:01:03
44 41 7079 Kozaczuk Jacek Brzóza Królewska szwagier-team 20:01:35
45 42 7005 Bendík Jozef Poprad ULTRA Bolave nohy 20:01:46
46 43 7032 Dinga Miroslav Praha 4 Dingas Clan 20:02:03
47 44 7072 Kordowicz Łukasz BIŁGORAJ BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 20:12:55
48 45 7078 Kowalski Łukasz Gierałtowice Marelli 20:15:28
49 46 7080 Kozłowski Leszek Leszno 20:21:56
50 47 7092 Kwiatkowski Wojciech Szczytniki TSA Sandomierz 20:25:33
51 48 7173 Szafraniec Artur Warszawa 20:33:12
52 49 7103 Mackojć Krzysztof Kołobrzeg EL-MACKOJĆ 20:37:20
53 50 7115 Mierkiewicz Krzysiek Warszawa MkM Running 20:39:06
54 51 7063 Józef Tomasz Dąbrowa Górnicza 20:46:41
55 52 7011 Borczyński Michał kraków 20:47:07
56 4 7096 Leśniak Anna Bochnia Salt Runners Bochnia 20:47:50
57 53 7100 Lubański Robert Bukowice 20:49:12
58 54 7081 Kozłowski Łukasz Sulechow 20:52:23
59 55 7031 Deptuła Hubert Wołomin Spasione koty mamy Uli 20:59:30
60 56 7082 Kozłowski Marek Jawor Biegamdlazdrowia.pl 21:00:14
61 57 7003 Baranowski Andrzej Warszawa TriWawa 21:00:17
62 5 7008 Biernacka Edyta Gostyń PROTON 21:06:08
63 58 7140 Piotrowski Paweł GOSTYŃ PROTON GOSTYŃ 21:06:09
64 59 7058 Jamróz Łukasz Wadowice Auuuuu 21:07:30
65 6 7174 Szafrańska Aleksandra Warszawa 21:08:51
66 60 7155 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka Asseco Active Team 21:09:20
67 61 7119 Muszyński Krzysztof Bukowno 21:09:32
68 62 7028 Dadaś Janusz Gliwice BP Running Team Gliwice 21:09:43
69 7 7037 Dzierżeńska Monika Gdańsk 21:14:37
70 63 7187 Walacik Adam Warszawa 21:23:17
71 64 7102 Łysiak Michał Warszaw Szwagry Dwa 21:25:26
72 65 7047 Golba Łukasz Mielec 21:25:27
73 66 7106 Marciniak Maciej Poznań 21:25:32
74 67 7162 Smoliński Piotr Kuleszówka 21:45:17
75 68 7170 Swoboda Jarosław Gliwice Bracia Pietrzak Running Team Gliwice 21:45:33
76 8 7094 Lange Beata Gliwice - Biłgoraj Bracia Pietrzak Running Team Gliwice 21:45:34
77 69 7068 Kokot Krzysztof Żory Niewybiegani 21:47:43
78 70 7152 Rokicki Piotr Poznań 5xm4 21:47:56
79 71 7085 Krzyżan Jakub Jerzmanowice KW Kraków 21:47:58
80 72 7097 Leśniak Marcin Bochnia Salt Runners Bochnia 21:49:36
81 9 7120 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team 21:53:32
82 73 7076 Kowalczyk Marek Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów 21:54:37
83 74 7116 Mikołajczyk Tomasz Dopiewiec Explorador 21:55:45
84 75 7025 Ciuk PIOTR Warszawa 22:12:06
85 10 7039 Efemberg Joanna Szczecin 71-365 stajnia Balona 22:19:49
86 76 7104 Magiera Grzegorz Głogów KGHM ZG RUN/Progress Tam 22:19:49
87 77 7168 Stepak Włodzimierz Rudzica KB Aktywni Konin 22:26:00
88 78 7023 Chomicz Tomasz Suwałki Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy 22:32:27
89 79 7111 Matuszewski Marek Śrem Runner's Power Śrem 22:32:28
90 80 7041 Frąckowiak Michał Koziegłowy Czerwonak Biega 22:33:19
91 81 7164 Stankiewicz Paweł Potasze Czerwonak Biega 22:33:20
92 11 6185 Zambrzycka-Rozner Ewa PIASECZNO 22:42:55
93 82 7113 Miara Fabian Przeworsk Fabiański Team 22:45:17
94 83 7138 Paszkiewicz Maciej Murowana Goślina Park Dzieje 22:45:42
95 84 7195 Witek Bogdan Baryczka Water Team 22:47:14
96 85 7205 Ziemniak Marcin Warszawa 22:50:24
97 86 7007 Biel Tomasz Katowice 22:51:55
98 87 7171 Sych Robert Lublin szwagier-team 22:52:41
99 88 7017 Budzich Wojciech Ciechanów TKKF PROMYK Ciechanów 22:52:55
100 89 7087 Kuciak Bartosz Krosno (gm. Mosina) 22:55:00
101 90 7180 Tokarz Robert Tarnów P&G Running 22:55:00
102 91 7158 Siwiec Stanisław Rzeszów 22:55:31
103 92 7128 Nowak Marcin Kraków Janusze Biegania 22:56:41
104 93 7209 Żakowski Karol Poznań Port Relaks Crew 22:56:54
105 94 7046 Gmiterek Tomasz Lublin Biłgoraj Ultra Trail 22:57:14
106 95 7112 Matwiejczuk Jacek Świebodzice TeMMPo Wałbrzych 22:57:25
107 96 7024 Chwiłka Daniel Łochowo Asseco Active Team 22:58:31
108 97 7043 Gąsiorek Przemysław Wieliczka Fastfoot Running Team 22:59:35
109 98 7189 WASILEWSKI MARCIN ZIELONA GÓRA Bohar Palety Runners 23:00:27
110 99 7093 Kwieciński Norbert Szczecin 23:00:42
111 100 7071 Konopka Bartosz Kraków ZwiedzaniePrzezBieganie/BiegamBoLubię/Trójka 23:03:49
112 101 7134 Oszczęda Krzysztof ŻORY 23:10:17
113 102 7098 Lisica Marcin Warszawa 23:14:41
114 103 7127 Nowak Jordan Kraków Alior Running Team / Kabanoski 23:17:21
115 104 7149 Rawa Marcin Gdańsk 23:24:06
116 12 7060 Janasik Aleksandra Mikołów STS biegaton mikołó 23:25:51
117 105 7038 Dzwonkowski Andrzeja Wąbrzeźno 23:25:51
118 106 7204 Zadrożny Piotr Halinów Biegiem do 100tki 23:26:31
119 13 7123 Niespodziana Anna Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza 23:28:12
120 107 7051 Grabiński Waldemar Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza 23:28:14
121 108 7151 Rogórz Andrzej Wrocław stolform 23:28:45
122 109 7049 Gołębiowski Robert Radomsko Biegacze w Radomsku 23:29:03
123 110 7153 Rolla Dorian Warzymice 23:30:58
124 111 7144 Raczyński Bogusz Aleksandrów Łódzki TIGERS TEAM 23:33:57
125 112 7208 Zygmunt Paweł Giedlarowa 23:34:03
126 113 7188 Walawender Patryk Krakow - 23:35:30
127 114 7179 Terczynski PAWEL Warszawa Orange Polska 23:39:50
128 14 7095 LECH AGNIESZKA Świebodzice 23:40:02
129 115 7054 Grzeszak Rafał Warszawa DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 23:40:07
130 116 7117 MILEWICZ MAREK GDAŃSK KUCE Z BRONKSU 23:40:47
131 117 7050 Górski Emil Warszawa Górskie Koty 23:42:17
132 15 7191 Wielechowska Natalia Warszawa Górskie Koty 23:42:17
133 118 7107 Marcinkowski Przemysław Gostyń Proton/lesz no limits 23:45:11
134 119 6128 Rzyha Hubert Mościenica Runner's Power 23:47:35
135 16 7200 wróblewska katarzyna Zawiercie Git Ekipa! 24:15:21
136 120 7027 Dabulis Jarosław Warszawa Biegaj z Ursusem 24:15:22
137 121 7099 Litwinek Marek Lubartów wkurw_team 24:15:58