Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2020 UltraJanosik 2020 Niedzica 30/08/2020 UJ-JLD Janosik Ledwo Dycha
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1026 Jamiński Adam Nowy Targ 00:39:50
2 1 1090 Jańczak Filip Środa Wielkopolska 00:39:50
3 3 1059 Stokowski Marcin Pobiedziska Stokowski Projekt Maraton 00:39:58
4 4 1078 Michał Leśniak OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA 00:40:26
5 5 1079 Mularczyk Paweł 00:42:04
6 6 1016 Gabryś Rafał Szczawa MOK Mszana Dolna 00:42:25
7 7 1050 Przybysz Bartosz Swarzędz JeStEm Od RoMkA 00:43:01
8 8 1056 Sioła Karol Grywałd Drużyna Szpiku 00:45:47
9 9 1006 Bronhard Rafał TKKF Głogów Małopolski / Perfect Runner Team 00:46:25
10 10 1003 Behounek Leszek Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane 00:47:38
11 1 1081 Conkowa Simona PECONSKA NOWA WES MARAS TEAM 00:48:40
12 2 1066 Walania - Bronhard Kinga Głogów Małopolski TKKF Głogów Małopolski / Perfect Runner Team 00:49:30
13 11 1073 Duleba Grzegorz Koszyce Wielkie 00:51:11
14 3 1046 Odelgova Silvia Presov MARAS team 00:53:12
15 4 1014 Fischer Margaret Września Night Runners Września 00:56:02
16 12 1001 Arendarczyk Rafał Niedzica 00:56:29
17 5 1068 Zelazko Kasia nowy Targ Obidowa Głuszec 00:56:35
18 13 1010 Dyda Krzysztof Kacwin 00:58:35
19 14 1071 Szymon Majewski Kraków 00:58:59
20 6 1067 Wałęga-Rostek Małgorzata Koszyce Wielkie Ultramęki 01:00:07
21 15 1054 Rostek Arkadiusz Koszyce Wielkie Ultramęki 01:00:07
22 16 1038 Majerník Milan Prešov MARAS team 01:00:18
23 7 1030 Kosz Monika Pawłów 01:00:59
24 8 1017 Gacek Alicja Nowy targ Głuszec Team Obidowa 01:01:22
25 9 1005 Bernakiewicz Aleksandra Nowy Targ 01:02:11
26 17 1032 Krzemiński Paweł Warszawa 01:02:34
27 18 1040 MARCINEK KRZYSZTOF Lublin PZU SPORT TEAM 01:03:43
28 10 1007 Czernicka Magdalena Zwonowice Yno Ultra 01:05:24
29 11 1041 Miklis Natalia Warszawa 01:07:42
30 19 1062 Szarota Sławomir Mikołów Brak 01:10:34
31 12 1029 Kłodzińska Barbara Tarnów Ultramęki 01:12:17
32 13 1022 Gustaw Agnieszka Lublin PZU SPORT TEAM 01:12:33
33 20 1080 Pakuła Przemysław Rzeszów 01:12:35
34 14 1069 Dominiak Kasia 01:13:22
35 15 1063 Szewczyk Bożena Kacwin 01:14:03
36 21 1055 Rzepiszczak Andrzej Łapsze Niżne Cholipka 01:14:40
37 16 1024 Herman Agnieszka Mrzeżyno 01:14:54
38 17 1019 Gierasimiuk - Merta Ewelina Nowy Targ RUN or DIE 01:15:28
39 18 1051 Pytel Kamila Brzeście FamilySquad 01:15:49
40 22 1039 Maras Ladislav Presov MARAS team 01:16:13
41 19 1064 Śmieszek-Suszyna Natalia Warszawa 01:17:57
42 20 1035 Ławnik Patrycja Ruda Śląska 01:18:10
43 23 1057 Smagacz Stanisław Lubaczów 01:18:45
44 21 1083 Kachel Iwona Warszawa 01:18:46
45 22 1044 Nowicka Sylwia Warszawa 01:18:46
46 23 1020 Grońska Karolina Niedzica 01:19:51
47 24 1065 Talarowska Agnieszka Krasnystaw 01:20:35
48 25 1004 Behounek Małgorzata Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane Zakopane 01:20:47
49 26 1053 Rajkowska Małgorzata Piotrków Trybunalski Fudu&Co Sport team 01:21:08
50 27 3126 Serafin Klaudia Łódź #teamGrażynki 01:23:03
51 28 3024 Czarnecka Daria Łódź #teamGrażynki 01:23:03
52 24 1045 Nowosad Kamil Sawin 01:25:43
53 29 1082 Wróbel Marzena PSZCZEW 01:25:45
54 25 1072 Ślusarczyk Tomasz Tychy 01:25:56
55 30 1070 Michurek Renata Kraków 01:28:54
56 31 1031 Krepkowska Marzena Mokołów 01:31:30
57 32 1074 Walentyńska-Sowa Ilona Katowice 01:31:31
58 26 1011 Dzieniszewski Marcin Warszawa Televisor 01:39:32