Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

BT2021 Bojko Trail 2021 Czarna Górna 2/07/2021 BT90 Górale Połonin 90 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
4
1 1 9139 WIERNUSZ KRZYSZTOF Posada Górna FINISZ RYMANÓW 10:15:37
2 2 9066 LISAK KRZYSZTOF Otwock OTFOX ULTRARUNNING 10:37:32
3 3 9108 SEDLAK MICHAŁ Gieraszowice MARCIN ŚWIERC TEAM 10:38:16
4 4 9146 WRÓBLEWSKI ROBERT Lublin 11:06:14
5 5 9010 BOROWSKI KAMIL Żółtańce Kolonia CHEŁM BIEGA 11:33:48
6 6 9132 TYBUREK MICHAŁ Lublin STAY INSANE 11:38:27
7 7 9014 CHMIELOWIEC DANIEL Szymbark GORLICKA GRUPA BIEGOWA 12:36:39
8 8 9135 WALCZAK MACIEJ POZNAŃ QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM 12:44:37
9 9 9059 KURZAWSKI TOMASZ Horyszów GB ULTRA PSZCZÓŁKI 12:54:55
10 10 9080 MYŚLIWIEC ROBERT Rzeszów DZIKI&WOLNY 13:00:10
11 11 9079 MURAK ROBERT Łęczna 13:06:03
12 12 9057 KRÓLIKOWSKI JERZY Warszawa SZYBKIE KOPYTO ULTRA 13:14:45
13 13 9128 ŚLANDA MACIEJ Grodzisko Dolne KS JANUSZE 13:26:52
14 14 9099 PTASZYŃSKI WOJCIECH Frombork 13:34:22
15 15 9142 WOJTCZAK MARIUSZ Brzeziny 13:36:25
16 16 9006 BIAŁCZYK JAROSŁAW Szamotuły KB SZAMOTUŁY 13:37:55
17 1 9005 BELLUŠOVÁ MARTINA Liptovský Mikuláš ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ 14:02:25
18 17 9155 ŻYWCZAK ARTUR Kraków KM PSP KRAKÓW 14:02:26
19 2 9058 KUJAWSKA-FREJLICH JOANNA Gdynia 14:03:18
20 18 9022 CZWERENKO WOJCIECH Sanok 14:30:09
21 19 9046 HÚSKA MICHAL Liptovský Mikuláš ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ 14:47:42
22 3 9029 DZIERŻEŃSKA MONIKA Gdańsk STAJNIA BALONA 14:56:32
23 20 9076 MIERKIEWICZ KRZYSIEK Warszawa MKM RUNNING / STAJNIA BALONA 15:01:03
24 21 9143 WÓJCIK PIOTR WARSZAWA ŻÓRAWSKI TEAM 15:05:38
25 22 12 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ 15:05:39
26 23 9116 STANGIERSKI ADAM Poznań KORNELCIA TEAM 15:32:21
27 24 9141 WŁOCH SŁAWOMIR Krosno 15:54:27
28 25 9103 RATYŃSKI WOJTEK Drohiczyn 15:57:58
30 26 9075 MATUSIAK MICHAŁ Poznań ROWERY MAŁGOŚKA 16:07:20
31 27 9032 FRĄCZEK MACIEJ Piaseczno LIPIEC RUNNING TEAM 16:15:04
32 28 9120 STRADOMSKI ARTUR Marki MARKOWI BIEGACZE 16:15:29
33 29 9110 SKOWRON RADOSŁAW Balice PŁONĄCE KONDONY BABUNI 16:15:31
34 30 9090 PIETRAS DARIUSZ Kędzierzyn-Koźle KUMPLE GRZMOTKA 16:25:05
35 5 9061 LASEK JOANNA Kraków 16:38:21
36 31 9129 TOMCZYK MARCIN Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS 16:42:46
37 32 9130 TRACZ JAKUB Starowa Góra 16:43:56
38 33 9056 KROK JACEK Lubartów 16:44:01
39 34 9072 MARGAS GRZEGORZ Proszowice MEERCATEAM 16:46:32
40 35 9095 PODRAZA TADEUSZ Tarnów TADZIK 16:59:51
41 36 9121 STUDNICKI PAWEŁ Wola Filipowska 17:01:23
42 37 9002 BALCERZAK ROBERT Pajęczno KLUB BIEGACZA WARTA 17:02:54
43 38 9133 ULOWSKI JACEK Łódź CLICKLEASE TEAM 17:12:43
44 6 9031 EFEMBERG JOANNA Szczecin 17:12:44
45 7 9077 MIERKIEWICZ BERNI Warszawa STAJNIA BALONA / MKM RUNNING 17:12:44
46 39 9062 LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF Białystok BO ŻONA KAZAŁA... 17:23:57
47 8 9023 DĄBROWSKA KATARZYNA Piaseczno PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE 17:29:48
48 9 9134 WALASZKOWSKA DOMINIKA Gościcino BIESY 17:30:02
49 40 9034 GESSLER ŁUKASZ Gościcino BIESY 17:30:02
50 41 9104 ROLLA DORIAN Warzymice 17:41:44
51 10 9123 SUROWIEC KARINA Kraków KABANOSKI RUNNING TEAM 17:41:54