Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

BT2021 Bojko Trail 2021 Czarna Górna 2/07/2021 BT65 Caryna 65 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 6 ZBOZIEŃ JAROSŁAW Łącko RMT TEAM 06:56:47
2 2 6041 SZCZEPANIAK WITOLD Ostrów Wielkopolski 06:57:07
3 3 6044 TAJCHMAN JAROSŁAW Rzeszów JAROSŁAW TAJCHMAN 07:58:23
4 4 6038 ROGALA GRZEGORZ Boguchwała 08:22:27
5 1 6013 GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA Oborniki Śląskie OBORYGENI 08:35:45
6 5 6039 SEMENIUK PIOTR Warszawa-Wesoła WESOŁA 08:35:46
7 6 6021 KONOPKA BARTOSZ Kraków BIEGAMBOLUBIĘ 08:42:29
8 7 6018 KOBAK MARCIN Czarna Górna 08:44:05
9 8 6045 TOPOLSKI MARCIN Jadowniki CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA 08:47:39
10 2 6047 WAŁACH-BIŚTA ZUZA Katowice 09:15:55
11 9 6024 KSIĘŻAK BARTŁOMIEJ Warszawa BIEG SZLAK TRAFI 09:23:46
12 3 6020 KONDZIELNIK MAGDALENA Pszczyna 09:38:44
13 4 6005 CZEPIEL-RAK KATARZYNA jasło JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 09:41:48
14 10 6036 RAK ŁUKASZ jasło JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 09:41:49
15 11 6029 MAJCHRZAK TYMOTEUSZ Katowice ZAPIERDALACZE 09:44:46
16 12 6050 WOŹNIAK TOMASZ Łask 1981 09:54:09
17 13 6054 ZGODA MATEUSZ Warszawa BIEGAMBOLUBIĘ 09:56:34
18 14 6016 KARKUT MICHAŁ Zaborów FUN&RUN 10:03:23
19 15 6017 KMITA KRZYSZTOF Kraków 10:03:36
20 16 6032 NALEPA MACIEK Nowy Sącz IMPALA RACE TEAM 10:05:17
21 5 6027 ŁYCZKO ANNA Rzeszów STREFA FIT 10:08:05
22 17 6001 BIAŁEK RAFAŁ Poznań 10:11:23
23 18 6003 BYLINOWSKI OLEG Rzeszów 10:24:41
24 19 6014 JODŁOWSKI ANDRZEJ BABICA FUN&RUN 10:28:01
25 20 6015 JURKOWSKI PIOTR opole 10:42:54
26 6 6002 BIEŃCZAK ZUZANNA WARSZAWA 10:49:08
27 21 6004 CHOŁOTA MAREK Piła BIEGOWY ŚWIAT 10:49:08
28 22 6031 MUCHA ROBERT Olkusz/Jerzmanowice 10:59:09
29 23 6030 MISZALSKI HENRYK Kraków 11:03:47
30 24 6053 ZAWIŚLAK TOMASZ Lublin LUBLIN BIEGA 11:15:41
31 25 6046 WAJCOWICZ WITOLD Sanok BIEGAM BO LUBIĘ / KILOMETRY ODDECHÓW 11:39:19
32 26 6009 DYMIŃSKI ERYK Warszawa BIEGAMBOLUBIĘ 11:40:24
33 27 6034 PAŁUBSKI ANDRZEJ Kraków TECHGIS 11:42:50
34 28 6035 PIOTROWSKI KAROL Drzewce ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ 11:54:46
35 29 6012 GĄSECKI DANIEL Dynów ULTRA PRZESILENIE DYNÓW 12:00:44
36 30 6019 KOKOT ROMAN Dynów AKTYWNY DYNÓW 12:00:45
37 31 6052 WYDRO RAFAŁ Strzyżów FUN&RUN 12:01:01
38 32 9107 SAMOJEDNY DOMINIK Raniżów 12:13:15
39 33 6037 REKOWSKI KACPER Toruń HAJDAAA TEAM 12:16:32
40 34 6026 LUBAŃSKI MATEUSZ Jozefow TEAM ZABIEGANEDNI 12:26:53
41 7 28 WILK MAGDALENA Warszawa 12:27:03
42 35 6033 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA 12:28:56
43 36 6006 CZERNYSZ GRZEGORZ Warszawa SZWAGIERKOLASKA 12:31:39
44 37 6022 KOSMALSKI ARKADIUSZ Jedlicze A 12:31:41
45 8 6011 GARGAS-MARUT MAŁGORZATA Józefosław PZU SPORT TEAM 12:33:16
46 38 6010 GARGAS MAREK Józefosław 12:35:58
46 39 6007 DOŁĘGA-OTOCKI ANDRZEJ Warszawa 12:35:58
48 40 6043 SZYSZKOWSKI WŁODZIMIERZ Warszawa DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAW 12:36:20
49 9 6025 KWIATKOWSKA BEATA Chojnice 12:44:51
50 41 6042 SZYMECKI RAFAŁ Chojnice TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICE 12:44:52
51 42 6040 SOKOŁOWSKI ARTUR Otwock TEAM ZABIEGANEDNI 12:45:36
52 43 9025 DROBOT PIOTR Sanok NA PRZEKOR 13:27:57
53 44 9026 DRWIĘGA MACIEJ Sanok 13:28:30
54 10 9083 NIEMIEC-DRWIĘGA BERNADETA Sanok 13:29:26
55 45 9151 ZAWADZKI TOMASZ Aleksandria Pierwsza 13:30:47
56 46 9091 PIOTROWSKI MICHAŁ Świętajno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 13:35:35
57 47 9152 ZDUNEK JÓZEF Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND 13:36:26
58 48 9119 STAWSKI DARIUSZ Łódź BIEGIEM PO PIWO 13:39:52
59 49 9053 KONKEL MARCIN Warszawa 13:45:40
60 50 9019 CZAPLIŃSKI MICHAŁ Ostrołęka 13:45:45
61 51 9131 TRZEPIZUR DOMINIK Wręczyca Wielka NGB KŁOBUCK 13:45:52
62 52 9050 KILJANSKI KAMIL Ostrowiec Świętokrzyski TĘCZA 13:46:16
63 53 9060 KURZAWSKI PIOTR Poznań 13:56:06
64 54 9051 KIRKIEWICZ IRENEUSZ Oława KOLEGA MAĆKA OŁAWA 13:56:18
65 55 9044 GWIZDAŁA ŁUKASZ Krzeszowice TRAWERS KRZESZOWICE 13:56:21
66 56 9153 ŻYŁA TOMASZ Kurzyna Średnia 13:56:25
67 57 9137 WEYNA RAFAŁ Kicin BIAŁY DOMEK KICIN 14:01:18
68 58 6051 WÓJCIK ŁUKASZ Lublin CYTRYNOWE CURRY??? 14:06:32
69 59 9030 DZISZKIEWICZ GRZEGORZ Bielsko Biała 14:06:46
70 60 9082 NIEMCZOK DANIEL Imielin PKO BANK POLSKI 14:07:33
71 61 9013 CEREMUGA MARCIN Maków podhalański SUSKA GRUPA BIEGOWA 14:11:36
72 62 9148 ZADROŻNY PIOTR Halinów BIEGIEM DO 100TKI 14:12:42
73 63 9150 ZAJKOWSKI MARIUSZ Warszawa POWER TRAINING 14:15:05
74 11 9024 DŁUGOSZ-SAWICKA MARTA Łódź ZBÓJ TEAM 14:20:19
75 12 9007 BONDARCZUK SYLWIA Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 14:20:56
76 13 9115 STANEK MARZENA Górsko JAGODZIANKI :-) 14:21:04
77 14 9092 PIWOWARCZYK MAGDALENA Kraków SZKOŁA WSPINANIA KLAMA 14:22:11