Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

BT2021 Bojko Trail 2021 Czarna Górna 2/07/2021 BT43 Kołyba 43 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 4 BIAŁOWĄS TOMASZ Rzeszów STAJNIA BALONA 04:13:47
2 2 4199 ZIĘBA ROBERT Bobowa BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA 04:30:24
3 3 4166 SZCZYGIEL LUKASZ Śleszowice 04:30:50
4 4 4036 CHOJNACKI WIKTOR Dwernik DWERNIK KAMIEŃ TRAIL 04:49:03
5 1 4114 MALECKA-LEŃ PATRYCJA Rzeszów STAJNIA BALONA 04:50:06
6 5 4005 AGRES PAWEŁ Lublin STAY INSANE 04:50:22
7 2 4176 TELESZ ELŻBIETA Baryczka 04:56:02
8 6 30 WOWER BARTŁOMIEJ Chorzów CSC Adventure Academy 04:59:39
9 7 5 WITEK BOGDAN Baryczka WATER TEAM 05:08:04
10 8 4050 FORJASZ PRZEMYSŁAW Rzeszów 05:11:26
11 9 4200 ZIĘBA MARIUSZ Bobowa BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA 05:14:15
12 10 4137 PODOLAK PAWEŁ Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 05:24:06
13 11 4042 DOPART TOMASZ Ustrzyki Dolne DWERNIKKAMIENTRAIL 05:24:54
14 3 4007 ANTCZAK JOLANTA Puławy SPORTOWE PUŁAWY 05:24:59
15 12 4121 MOSIO GRZEGORZ Żelichów 05:27:00
16 13 4120 MIROSŁAW ALBERT Lublin WW TEAM 05:27:11
17 4 4020 BIESZCZAD MAGDALENA Jasło TRESERTEAM 05:27:50
18 14 4025 BŁĘDOWSKI MARIUSZ Włocławek AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAM 05:30:14
19 15 4022 BISOWSKI MARIUSZ Kobyłka 05:31:04
20 5 4188 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 05:32:38
21 16 4138 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 05:33:09
22 17 4099 KRZEMPEK KRZYSZTOF Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 05:34:20
23 18 4167 SZEWCZYK KRZYSZTOF Częstochowa CZEWARUN TIM 05:35:23
24 6 4181 WARĘCKA KATARZYNA Lesko 05:37:00
25 19 4152 RZEMIŃSKI JACEK Stróże 05:42:48
26 20 4161 STOLARSKI MACIEJ Stanisławów Pierwszy 05:44:19
27 21 4193 ZAJĄCZKOWSKI RAFAŁ Świerzowa Polska NIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMY 05:45:55
28 22 4148 ROJECKI MATEUSZ Warszawa 05:47:26
29 23 4095 KRUKAR MICHAŁ Iwonicz Zdrój FINISZ RYMANÓW 05:47:37
30 24 4039 CZADO WALDEMAR Rymanów-Zdrój FINISZ RYMANÓW 05:47:43
31 7 31 TRZEŹWIŃSKA ANNA Kajetanówka Lubię Biegać Leniwe 05:48:29
32 25 4017 BEŁDOWSKI SŁAWOMIR Piotrków Trybunalski FUDU&CO.SPORT TEAM 05:50:44
33 26 4184 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR Biłgoraj 05:54:07
34 27 4043 DRÓŻDŻ TOMASZ Miedźno CZEWARUN TIM 05:57:24
35 28 4172 ŚCIBOR ADRIAN Przysietnica 06:01:22
36 29 4015 BĄK ARTUR Kraków FC PO 40TCE 06:03:20
37 30 4160 STASIAK WŁODZIMIERZ Wrocław 06:04:09
38 31 4123 NADOLSKI MICHAŁ Sitno 06:06:06
39 32 4101 KUCHARSKI PAWEŁ Nisko PLANETA NISKO 06:11:26
40 33 4014 BARĆ PIOTR Wolina PLANETA NISKO 06:11:26
41 34 23 SITEK SZYMON Częstochowa 06:13:22
42 35 4100 KUBRAK KAMIL Kraków CZARNE STOPY 06:13:55
42 36 4040 CZARDYBON MICHAŁ Wyry CZARNE STOPY 06:13:55
44 8 4027 BOGDAŃSKA KATARZYNA Warszawa SMASHING PĄPKINS 06:15:02
45 9 4146 RAJCHERT JOANNA Ludwików 06:16:45
46 37 4080 KOCHANIAK ANDRZEJ Sowlany 1982 06:21:37
47 10 4168 SZOT IWONA Lublin WWTEAM 06:26:48
48 38 4132 PILCH PATRYK Kraków 06:27:06
49 39 4108 LIPINA RAFAŁ Zabrze 06:29:06
50 40 4102 KULAS ŁUKASZ Bieruń 06:29:08
51 41 4126 NIEŚCIOR WALDEMAR Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 06:35:56
52 11 4087 KOSTKA MAŁGORZATA Krościenko Wyżne CUBE TEAM 06:36:29
53 42 4170 SZUSTEK ADAM TUCHOM SZUSTY TEAM :-) 06:36:34
54 43 4086 KOSTKA ANDRZEJ Krościenko Wyżne CUBE TEAM 06:36:35
55 44 4143 PROKOPIUK GRZEGORZ Warszawa SZWAGRY DWA 06:38:59
56 12 3 KUBACKA MARTA Warszawa DRUŻYNA TVN 06:39:43
57 45 4180 TYCZYŃSKI KRZYSZTOF Czerwonak CZERWONAK BIEGA 06:47:14
58 46 4090 KOWALSKI KRZYSZTOF Sopot HRMAXCROSSTEAM 06:48:22
59 47 4164 SZCZABEL KRYSTIAN Gliwice 06:49:19
60 48 4026 BODZIOCH GRZEGORZ Gorlice GORLICKA GRUPA BIEGOWA 06:51:00
61 49 4131 PAWIŃSKI ARTUR Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 06:54:34
62 50 4174 ŚLEDZIOWSKI ANDRZEJ Kraków LACHO TEAM 07:02:21
63 51 4052 GARNCARCZYK PIOTR Żywiec 07:03:44
64 52 4066 JASIŃSKI SEBASTIAN Drzycim 07:05:10
65 53 4030 BRZOZOWSKI ŁUKASZ Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 07:05:40
66 13 4032 BUDEK JOANNA Warszawa ZAKRĘCONA 07:11:27
67 54 4082 KOLANIAK TOMASZ Warszawa 07:15:09
68 55 32 LASKOWSKI PIOTR Warszawa 07:15:33
69 56 4130 PASZKO STANISŁAW Gorajec - Zagroble DINOZAUR Z ROZTOCZA 07:16:21
70 14 4155 SAMBORSKA ANNA Lipinki ULKS LIPINKI 07:16:27
71 57 4173 ŚLĄCZKA ARKADIUSZ Rymanów FINISZ RYMANÓW 07:17:52
72 58 4094 KRÓLICKI DARIUSZ Rymanów FINISZ RYMANÓW 07:21:56
73 15 4150 RYBAK ANETA Wrocław 07:22:39
74 59 4084 KORZENIOWSKI DAMIAN Rejowiec 07:23:12
75 60 4009 BAJOREK NORBERT Rzeszów FITNESS FREAKS 07:24:46
76 61 4183 WIŚNIEWSKI PATRYCJUSZ Baniocha KS PEGAZ 07:25:30
77 16 4089 KOTUSIEWICZ EWA Piotrków Trybunalski FUDU&CO SPORT TEAM 07:28:11
78 62 4078 KĘDZIOR GRZEGORZ Biecz 07:33:16
79 17 4192 WYDRO AGATA Strzyżów FUN & RUN 07:35:28
80 63 4169 SZPAKOWSKI ANDRZEJ Niewodna FUN&RUN 07:35:29
81 64 4041 CZERNIACHOWSKI ARTUR Zielona Góra BIEGAMY DLA SIEBIE 07:35:39
82 65 4048 FIREK RAFAŁ Kraków LACHO TEAM 07:35:59
83 18 4185 WITUSIK DOROTA Jasło JASIELSKIE PIORUNY 07:36:51
84 66 4147 RAJKOWSKI PRZEMYSŁAW Piotrków Trybunaklski FUDU&CO SPORT TEAM 07:37:37
84 67 4044 ERENBERG RAFAŁ Piotrków Trybunalski FUDU&CO SPORT TEAM 07:37:37
86 68 4202 ŻARSKI JAROSŁAW Piotrków Trybunalski FUDU&CO SPORT TEAM 07:37:39
87 19 4038 CHWAŁOWSKA AGNIESZKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&CO. SPORT TEAM 07:37:40
88 69 4085 KOSEDA ROBERT Kartuzy HONEY BADGER 07:37:40
89 70 4075 KASPROWICZ PIOTR Wżne FUN&RUN 07:37:51
90 71 4159 STANISZEWSKI MARCIN hajnówka HAJNÓWKA BIEGA 07:38:50
91 72 4071 KAŁUŻA PIOTR ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT 07:39:23
92 73 4128 NOWAKOWSKI WIESŁAW Przemyśl - 07:39:29
93 74 4157 SKOLIMOWSKI MARCIN Gdynia YACH CLUB REWA 07:40:11
94 75 4072 KAMYSZ ROBERT kraków 07:40:34
95 20 4065 JAKUBOWSKA RENATA Bielsko -Biała 07:42:39
96 76 4163 SZAJEWSKI ARKADIUSZ Kraków 07:42:58
97 21 4109 LIPIŃSKA KATARZYNA Marki MARKOWI BIEGACZE 07:43:03
98 22 4063 HUNKIEWICZ EWELINA Marki MARKOWI BIEGACZE 07:43:03
99 77 4179 TUREK PAWEŁ Nowa Iwiczna PRINCES 07:44:52
100 23 4125 NAMIOTA URSZULA Dębica MARATOŃCZYK 07:46:04
101 24 4088 KOTLICKA BEATA Piotrków Tryb FUDU SPORT TEAM &CO 07:47:45
102 25 4111 ŁUKASZEK IWONA Lubartów 07:47:46
103 78 4069 JURYŚ SŁAWOMIR Krosno JSYSTEM 07:50:39
104 79 4151 RYGIEL RYSZARD kraków 07:50:40
105 80 4001 ABRAMOWICZ DANIEL Chełm CHEŁM BIEGA 07:54:56
106 81 4186 WITUSIK MARIUSZ Kołaczyce JASIELSKIE PIORUNY 07:58:45
107 82 4076 KENIG JAKUB Krzeszowice 32-065 07:59:09
108 26 4062 HALASTRA ANNA Wola Filipowska 07:59:17
109 27 4122 MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS KATARZYNA Węgrów WKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓW 07:59:54
110 83 4175 ŚWIĄTEK ARKADIUSZ Warszawa 08:00:59
111 84 4112 ŁYCZKOWSKI ŁUKASZ Warszawa 08:01:17
112 85 4054 GAWRYSZEWSKI MICHAŁ Granica 08:01:54
113 86 4013 BARAN ANDRZEJ Jodłowa WILKI JODŁOWA 08:03:24
114 87 4194 ZAREMBA MAREK ŁĘKA MROCZEŃSKA 34 KAMIKADZE 08:03:45
115 88 4003 ADAMCZYK JACEK Chełm 08:08:47
116 89 4116 MAŁKIEWICZ MACIEJ drygulec 08:20:57
117 90 4156 SIEDLACZEK ZBIGNIEW Lublin 08:22:02
118 91 4104 KUMIEGA JÓZEF Jodłowa 08:22:58
119 28 4016 BEŁDOWSKA BEATA Piotrków Trybunalski FUDU&SPORT.TEAM 08:23:46
120 92 4110 ŁUKASIK ANDRZEJ Lublin 08:24:10
121 93 4019 BIDAS PAWEL Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 08:27:37
122 29 4158 SOCHA MARIOLA Stalowa Wola 08:30:21
123 30 4136 PLISZCZYŃSKA JUSTYNA Lublin 08:31:30
124 94 4139 POLAKOWSKI TOMASZ Radom STREET RUN RADOM 08:32:18
125 95 4140 POLAKOWSKI MATEUSZ Radom STREET RUN RADOM 08:32:19
126 96 4197 ZIELIŃSKI TOMASZ Karlin TETRYCY SCHRODINGERA 08:33:13
127 31 4057 GŁOWACKA RENATA Piotrków Trybunalski 08:35:44
128 97 4195 ZDROJKOWSKI IRENEUSZ Radom RUN STREET RADOM 08:36:38
128 32 4006 ALBIGOWSKA MAGDALENA Kraczkowa POZYTYWNIE_ROZBIEGANA 08:36:38
130 33 4070 JUSZCZYK MAŁGORZATA Niepołomice 3XL 08:37:54
131 34 4141 POTORĘCKA EWA Warszawa 08:38:45
132 35 34 ŁUCZAK-POKÓJ BARBARA Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa 08:40:20
133 98 4067 JAWORSKI PAWEŁ Będzin 08:45:26
134 99 4191 WÓJTOWICZ PAWEŁ Lublin LUBLIN BIEGA 08:50:53
135 36 4190 WÓJCIK MONIKA Warszawa ZAKRĘCONE 09:00:36
136 37 4149 RUTKOWSKA MAŁGORZATA Golub-Dobrzyń 09:08:08
137 38 4004 ADAMOWSKA JUSTYNA warszawa ZAKRĘCONA 09:19:31
138 100 4034 BUK KAMIL Rzeszów BORGWARNER RUNNING TEAM 09:19:32
139 101 4028 BREWCZAK MACIEJ WARSZAWA SAVE LIFE 09:19:33
140 39 4053 GAWEŁ AGATA Kraków TRAWERS KRZESZOWICE 09:28:17
141 102 4115 MAŁEK MARIUSZ Chełm 09:29:26
142 40 4098 KRZEMPEK BOGUSŁAWA Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 09:38:05
143 41 4033 BUGAJSKA KATARZYNA Kraków 09:38:05
144 42 4187 WŁODARCZYK ANNA Warszawa ZAKRĘCONE 09:38:46
145 103 11 BIDNIK JAKUB Krosno PAWKO RUN 09:42:22
146 104 4011 BALON MARCIN Krosno 09:42:24
147 43 4178 TUREK KAROLINA Czerwonak RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKU 09:46:52
148 44 4182 WEYNA ANNA Kicin BIAŁY DOMEK KICIN 09:46:52
149 45 4203 ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA Toruń SPC 09:55:07
150 105 4124 NAMIOTA MAREK Dębica 10:00:19
151 106 4165 SZCZEPOCKI ANDRZEJ Niepołomice NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 10:02:16
152 46 4092 KRAJEWSKA-PALUCH EWA Dąbrowa Górnicza 10:29:46
153 47 4117 MASTEK BEATA Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 10:29:47
154 107 14 KORZHUN ALIAKSANDR Kamienna Góra FMW Runners 12:07:04
155 48 4097 KRZEMIŃSKA AGATA Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 12:20:01
156 49 4029 BRZOZOWSKA PAULINA Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 12:20:02