Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

BT2021 Bojko Trail 2021 Czarna Górna 2/07/2021 BT25 Soroczka 25 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1
3
2 1 2086 SZMIST SZYMON Szczepancowa 3 PBOT 02:05:43
3 2 2080 SKRZYPCZAK TOMASZ KRAKÓW PROGRES 02:35:26
4 3 2030 KORŻYK MAREK Czarna Dolna CZARNA TEAM 02:48:57
5 2 2078 SALACHNA-NOWAK MAGDALENA Lublin STAY INSANE 02:56:29
6 4 2042 LISOWSKI JACEK Dąbrowica STAY INSANE 02:56:29
7 5 2052 MAZUR IRENEUSZ Dębica DĘBICKIE GEPARDY 02:58:56
8 6 2046 MALAGA BOGDAN Podegrodzie MALAGA TEAM 02:59:17
9 7 2022 GOLĄB EDMUND Warszawa 03:00:19
10 8 2102 WRĘCZYCKI ROBERT Kalety O CO BIEGA W KALETACH 03:00:59
11 9 2091 TALAROWSKI PAWEŁ Krasnystaw 03:01:06
12 10 2001 ADAMSKI MICHAL Wrocław LUBIE LAS TEAM 03:02:37
13 11 2017 FLOREK MARCIN Pilzno MĘŻCZYŹNI ŚW.JÓZEFA 03:03:50
14 12 2043 ŁOJEK DAMIAN Wysoka Strzyżowska 03:10:18
15 13 2049 MASŁOWSKI DOMINIK Rzeszów 03:10:47
16 14 2099 WOŹNIAK JANUSZ SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA 03:11:30
17 15 2048 MARUT ARTUR Stalowa Wola FITNESS FREAKS 03:12:12
18 16 2067 PIELECHA RAFAŁ Zaczernie FITNESS FREAKS 03:12:19
20 17 2047 MARCINKIEWICZ DARIUSZ zakrzowek 03:19:49
21 18 2060 NOSEK DARIUSZ Rączna 03:21:33
22 4 2087 SZMIST JADZIA Szczepancowa KB ATHLETIC ZRĘCIN 03:25:39
23 19 2076 SABAJ PIOTR Rzeszów PRO-MILE TEAM 03:26:38
24 20 24 KRASUSKI MARCIN Warszawa 03:27:25
25 21 9 PODOLAK ZBIGNIEW Przemyśl 03:28:07
26 22 2075 RUSIN ŁUKASZ Chełm RKS 03:29:41
27 23 29 SUŁEK MARCIN Rzeszów 03:29:52
28 5 2068 PIETRALA AGATA Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 03:32:01
29 6 2045 MAJCHRZAK AGNIESZKA Katowice NESSI TEAM 03:32:16
30 24 16 KOLASA MARCIN Uniszowice 03:33:56
31 7 2058 NAUKA EDYTA Dębica DEBICKIE GEPARDY 03:40:24
32 25 2070 PRAŁAT DAWID Zelów PZU SPORT TEAM 03:41:31
33 26 2006 BŁAŻEJCZYK ROBERT Stężyca DSS ORLĘTA 03:42:26
34 8 2082 SOCHAJ ANNA SOCHAJ Kraków FUKUNDA 03:47:49
35 27 2003 ANDREASIK MARIUSZ Warszawa PRO-MILE TEAM 03:52:38
36 9 2014 DZIÓBEK SYLWIA Wieliczka 03:56:50
37 28 2019 GAJDA MATEUSZ Błażkowa SPRÓCHNIALI HERKULESI 03:56:55
38 10 2101 WRĘCZYCKA IWONA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 04:01:09
39 29 33 NAUKA WIESŁAW Dębica Dębickie Gepardy 04:01:31
40 30 2032 KRYCZEK PIOTR Warszawa 04:02:45
41 31 2061 NOWAK DARIUSZ Warszawa 04:02:46
42 11 2026 KAROLCZAK JOANNA Tarnowskie Góry GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY 04:03:34
43 32 2079 SIKORA MARIUSZ Tarnowskie Góry GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY 04:03:35
44 33 2004 ARCISZEWSKI MICHAŁ Świerzowa Polska SPRÓCHNIALI HERKULESI 04:03:56
45 12 2028 KOCHANOWSKA ANNA Częstochowa CZEWARUN TIM 04:04:48
46 34 2016 FIEDORCZUK ŁUKASZ Warszawa HDD WINNICZKI 04:13:19
47 35 2053 MAZUREK GRZEGORZ Warszawa 04:13:39
48 13 2051 MAZUR KINGA Dębica DĘBICKIE GEPARDY 04:15:16
49 36 21 PREWYSZ-KWINTO MICHAŁ Toruń 04:15:32
50 14 35 BIENIEK JUSTYNA Lutowiska 04:15:42
51 15 2033 KRYSKA ALEKSANDRA Knurów 04:19:46
52 37 2084 SZAFRAN ALEKSANDER Łodygowice 04:19:46
53 16 2 PAWIAK-KUCHAREWICZ GABRIELA Odrzechowa POCIĄG DO BIEGANIA 04:26:05
54 38 2021 GOLĄB GRZEGORZ Warszawa 04:28:39
55 17 2037 KURBIEL SYLWIA Siemianowice Śląskie SIEMIANOWICE I PRZYJECIELE BIEGAJĄ 04:32:28
56 39 2069 PORC-SZPOREK SZYMON Ruda Śląska 04:32:28
57 18 2095 WIERCHOŁA JOANNA Lublin 04:32:59
58 19 2023 HADUCH MARIA Kraków GPR OSP GOSZCZA 04:35:16
59 20 2088 SZYMAŃSKA ZUZANNA Brzeźce 04:38:04
60 21 2011 CZAPLIŃSKA WIOLETTA Ostrołęka 04:40:04
61 22 2100 WOŹNIAK LIDIA SKOŁYSZYN 04:41:42
62 23 2034 KUCZYŃSKA-LESZCZYŃSKA JOANNA Białystok BO ŻONA KAZAŁA... 04:41:50
63 40 2077 SADOWSKI RADOMIR Wiesiółka 04:46:16
64 24 2064 OSTANIEWICZ KAMILA Bydgoszcz HAJDAAA TEAM 04:48:25
65 25 2013 DĄBROWSKA EDYTA Piaseczno 04:53:41
66 26 2072 PUTIATYCKA OLGA Kraków KABANOSKI RUNNING TEAM 04:54:18
67 27 2104 ZABŁOCKA ANNA Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 04:57:03
68 41 2063 ODZIEMCZYK SYLWESTER Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 04:57:03
69 42 2038 LASEK KRZYSZTOF Rzeszów RUN FOREST! RUN! 04:57:04
70 28 2055 MIRECKA LIDIA Piaseczno 04:57:29
71 29 2018 FURDYNA MARIA Warszawa 05:01:08
72 43 2107 ZAWÓŁ PAWEŁ Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:03:20
73 30 2044 MACIĄG ALINA 27-600 Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:03:21
74 44 2097 WŁODARCZYK MICHAŁ Warszawa LUBELSKI BIEGACZ TEAM 05:10:23
75 31 2036 KULA KATARZYNA Chojnice TOTALNIE BIEGNIĘCI 05:16:50
76 45 2035 KULA ADAM Chojnice TOTALNIE BIEGNIĘCI 05:16:51
77 46 2050 MATUSZAK MARCIN Warszawa 05:22:40
78 32 2012 CZERNIACHOWSKA ANETA Zielona Góra APEROL SPEED 05:27:35
79 33 2106 ZALEŃSKA KATARZYNA Wieliczka 05:27:38
80 47 2062 NOWOSAD KAMIL Chełm 05:37:23
81 34 2054 MICHALSKA GRAŻYNA Toruń 05:46:35
82 35 2031 KOSMALSKA AGNIESZKA Jedlicze A 08:25:39
83 36 2015 ERENBERG MAŁGORZATA Piotrków Trybunalski FUDU&CO SPORT TEAM 08:25:57