Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

BT2021 Bojko Trail 2021 Czarna Górna 2/07/2021 BT12 Hyrniak 12 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1 MALEC ŁUKASZ Niedzica NIEDZICA TEAM 01:00:37
2 2 25 LUBACZEWSKI KRZYSZTOF Czarna Górna OSP Czarna 01:09:39
3 3 1039 ŚLEPIAK ADAM Nowy Sącz STAJNIA BALONA 01:09:56
4 1 7 ZATORSKA IZABELA Wrocanka ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 01:11:01
5 4 1029 PŁESZKA MAREK Lutowiska OTRYT LUTOWISKA 01:12:16
6 5 1002 BOJKO KRZYSZTOF Lipie 01:14:50
7 6 1017 KOREWO MARCIN Gorzów WKURW_TEAM 01:16:39
8 2 1019 KOSZ MONIKA Pawłów 01:17:36
9 7 1012 KAPRAL ADAM DWERNIK DWERNIK KAMIEŃ TRAIL 01:20:06
10 8 1013 KAPRAL MATEUSZ Dwernik DWERNIK KAMIEŃ TRAIL 01:20:07
11 9 1020 KRAWIEC ALAN Przeworsk 01:20:17
12 3 1044 WIELGOSZ MARIA Lublin 6X6 TEAM 01:21:53
13 10 1022 MATUŁA PRZEMYSŁAW Lublin UMCS BIEGA 01:21:54
14 11 1035 STECIUK DAWID Czarna Górna 01:23:52
15 4 1046 ŻELAZNY AGNIESZKA Gorlice GORLICKA GRUPA BIEGOWA 01:24:15
16 12 20 TOMASZEWSKI JANUSZ Czarna Górna 01:24:35
17 13 1040 ŚLIWIŃSKI MACIEJ Gdańsk 01:26:00
18 14 8 WESOŁOWSKI ROBERT Dęblin FUNDACJA NA RATUNEK 01:27:28
19 15 36 GARGAS JERZY 01:28:13
20 5 19 PIOTROWSKA MAGDALENA Swiętajno Klub Biegacza Jura Szczytno 01:29:06
21 16 1011 KACZMARSKI KONRAD Sosnowiec 01:30:12
22 6 1031 RZEMIŃSKA KINGA Stróże 01:31:53
23 17 1007 DUDEK ARKADIUSZ Humniska 01:33:47
24 7 1001 BALAWEJDER ANNA Krosno 01:36:18
25 18 1030 ROSTEK ANDRZEJ Marki 01:39:02
26 8 1041 TALAROWSKA AGNIESZKA Krasnystaw 01:39:35
27 19 STODOLNY KRZYSZTOF Woryty 01:40:19
28 9 1034 SOCHAJ-GREGORCZYK ALICJA Kraków 01:40:22
29 10 1045 WIERCIŃSKA ALEKSANDRA Warszawa 01:40:28
30 11 1028 PLIŻGA JUSTYNA Tomaszów Lubelski BYDLAKI 01:41:55
31 20 1027 PLIŻGA SEBASTIAN Tomaszów Lubelski BYDLAKI 01:41:57
32 12 1026 PIOTROWSKA-ŚWICA KATARZYNA Warszawa 01:46:43
33 13 15 REPELEWICZ NATALIA Nowy Sącz 01:47:53
34 14 1024 NOSALSKA ALEKSANDRA Bibice 01:58:48
35 21 1010 JANECZKO PIOTR Dwernik 01:59:51
36 22 27 BIK ANDRZEJ Zabrze 02:00:48
37 15 1042 TOMKIEWICZ BOŻENA Czarna Górna CZARNA TEAM 02:02:30
38 16 1043 TOMKIEWICZ ALEKSANDRA Czarna Górna CZARNA TEAM 02:02:30
39 17 1005 DAWIDEK AGNIESZKA Marki 02:02:54
39 23 1004 DAWIDEK TOMASZ Marki 02:02:54
41 24 1036 STECIUK ROBERT Czarna Górna 02:05:07
42 18 22 CHLEWICKA MAGDALENA Częstochowa Zabiegani Częstochowa 02:08:51
43 19 1025 ONYSZKO ANETA Ustrzyki Dolne 02:09:10
44 25 1033 SKRUTEK JAN Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzka Grupa GOPR 02:11:22
45 20 1015 KOCHANIAK KASIA Sowlany 02:20:31
46 21 1006 DĘBNIAK NATALIA warszawa 02:25:39
47 22 1008 GĄBKA JADWIGA Ustrzyki Dolne 02:31:46
48 26 1003 CIELEPA KRZYSZTOF Lublin MOTOR_LBN 02:32:04