Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Parkowa Trail – 10km

PARKOWA TRAIL – 10km

Góra Parkowa, a szczególnie ścieżki spacerowe wytyczone na jej zboczach są symbolem Krynickiego Zdroju już od ponad 200 lat, dlatego by móc się napawać jej urokiem, trasę pięciokilometrową pokonacie dwukrotnie! W trakcie biegu zobaczycie ciekawe i urokliwe altany Marzenie i  Wanda, rzucicie okiem na szczyt góry gdzie znajduje się górna stacja kolejki, która już od 84 lat nieprzerwanie wwozi turystów 147 m powyżej dolnej stacji. Jak łatwo się domyślacie na 10 km trasy macie 294 m pod górkę! A jak się już zmęczycie, to będziecie sobie mogli odpocząć na Michasiowej Polanie i napić się ze źródełka Bocianówka lub usiąść na chwilkę na ławeczce Kraszewskiego! Chyba, że wolicie szybką kąpiel w jednym z czterech Czaplich Stawów! Tak, to wszystko znajdziecie na Parkowa Trail !!! A na koniec na metę! do Pijalni! Do źródła młodości, witalności i zdrowia!

  • Długość: 10km
  • Przewyższenia: + 294 m
  • Liczba punktów odżywczych: 1

 

Mapa trasy i profil:

Ślad GPS trasy

Wyposażenie obowiązkowe:

  • Włączony i naładowany telefon;
  • kubek na napoje (organizator dopuszcza użycie bidonu);
  • folia NRC;
  • obuwie przeznaczone do biegów górskich;
  • odzież adekwatną do panujących warunków atmosferycznych;
  • numer startowy (przymocowany z przodu na klatce piersiowej lub pasie, widoczny przez cały czas trwania zawodów);

Ostateczne wyposażenie obowiązkowe może ulec zmianie na podstawie przewidywanej pogody podczas trwania zawodów i podane zostanie na odprawie technicznej dn. 28.05.2021r. Organizator zastrzega sobie sprawdzenie obowiązkowego wyposażenia w dowolnym momencie trwania zawodów. Za brak jednej pozycji zostanie doliczona kara czasowa w wymiarze 30 minut, za brak dwóch pozycji w wymiarze 60 minut. W przypadku braku trzech lub więcej pozycji zawodnikowi grozi dyskwalifikacja.

Limity czasowe:

TRASA START META LIMIT CZASOWY
LIMIT CZASU NA PUNKCIE KONTROLNYM
KBG 10  km – Parkowa Trail 29.05.2021r. 10:00 12:00 2 godz Nie ma limitów cząstkowych