Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

SMOK 2023 – Komunikat techniczny

SMOK 2023 – Komunikat techniczny

Szanowni miłośnicy Smoków wszelakich!

Już dziś i jutro widzimy się na II edycji zawodów Smoczy Cross Maraton. Pogoda zapowiada się znakomita – będzie słonecznie i bardzo ciepło!

Teraz bardzo ważna informacja:

Dolina Będkowska jest wyłączona z ruchu samochodowego, dlatego prosimy byście przestrzegali tego zakazu! W tym celu przygotowaliśmy dla Was trzy parkingi w Będkowicach (oraz jeden w Łazach – ale ten jako awaryjny). Na parkingu będą stać nasi ludzie i będą kierować Was na tych parkingach.

Zaczynamy stawać od Parkingu P1 – jak się zapełni stajemy na P2 – jak ten się zapełni to stajemy na P3. Nasi wolontariusze będą stać najpierw na P1, potem jak się zapełni P1 to będą stać na P2, później jak i ten się zapełni to przejadą na P3. Z każdego z w/w parkingu będą jeździć busy dowożące Was do biura zawodów (i tak samo jak nasi wolontariusze najpierw będą jeździć z P1, potem z P2 i następnie z P3) i jak również będą Was odwozić na te same parkingi:

Zabierajcie swoje najmłodsze pociechy bo nasza przyjacielska Fundacja ARTE zajmie się nimi fachowo i rzetelnie! A Wy w tym czasie będziecie mogli pobiegać!

Czekamy na Was już dziś od 16:00 do 21:00, a w sobotę od 06:00 do końca dnia.

Mapa parkingów:

Pogoda:

Do pobrania:

Ze Smoczym Pozdrowieniem Zbójecka Ekipa!