Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Bojko Trail 90 km to już poważne wyzwanie Ultra! Wyjątkowa trasa poprowadzona w całości przez Polskie Bieszczady,

Caryna? czy to żona Cara? Nie, to tylko tak jak przed wiekami Bojkowie dbali o swoją ziemię, którą kopali ręcznie motykami i obsiewali pola tylko po jednej stronie wzniesienia, które nazywano Caryną.

Kołyba? To nic innego jak tylko bacówka rozsiana pośród dzikich połonin - a dzięki której poczujesz się jak w domu - zjesz, napijesz, skosztujesz tej zapomnianej Bojkowszczyzny!!!

Lekka, zwiewna, luźna niczym Boikini, która przemierza połoniny szerokie, bezkresne i puste - wśród których wieje wiatr z nostalgią do lat zapomnianych, a które Ty przywracasz do czasów obecnych!!!

Hyrniak - a kto to taki!? To po prostu Bojko, który sam siebie tak nazywał bo patrzył zawsze tam ku górze! i Też Ty będziesz patrzył tam ku górze, gdzie wiedzie trasa Twojego biegu w magiczną krainę Bojków! pod Cerkwią w Bystrem i wspominał stare zapomniane dzieje Bieszczad....

7
dystansów
520
km tras
1000
uczestników
16750
metrów podejść

Poznaj prawdziwie dzikie Bieszczady

UltraWydma

2-4.10.2020 Zapraszamy do Łeby na jedyną tego typu imprezę biegową, której trasy zostały poprowadzone wzdłuż Bałtyckich plaż i wydm.